Wpisy użytkownika LeverDuSoleil z dnia 28 lipca 2012

Liczba wpisów: 1

leverdusoleil
 
Przede wszystkim witam wszystkich:)

Dość dużo czasu zajęło mi zdecydowanie się na założenie bloga - trwało to około (wstyd przyznać) dwóch ostatnich lat ... Nawet raz już go założyłam , ale później usunęłam ! Koniec końców zdecydowałam się :)
Jak widać nie od razu po założeniu bloga dokonałam wpisu ... dopiero dzisiaj naszła mnie wena, więc póki trwa nie marnuję czasu :)

Na blogu będę dokonywać wpisów o życiu codziennym, możliwe, że o dwójce moich słodkich dzieciaczków, oczywiście o moich najnowszych łupach ze sklepów i mam tu na myśli przede wszystkim ubrania :) oraz o innych rzeczach.

A propos tych zakupów koleżanki z pracy nazwały mnie już nie mającą szansy na wyleczenie zakupoholiczką :/ chyba przestanę im opowiadać o nowych zdobyczach wypatrzonych w super atrakcyjnej cenie, których rzecz jasna nie potrafiłam sobie odmówić ze względu na taką świetną promocję ...
Za chwilkę zresztą wrzucę tu kilka fotek moich wczorajszych zakupów :)
  • awatar Casey: powodzenia i wytrwalosci w blogowaniu ;) ile maja dwoje dzieciaczki? :)
  • awatar LeverDuSoleil: dzięki :) córka ma 3 latka a syn prawie 16 miesięcy :) i mam z nimi sporo zamieszania w domu, dokazują zdrowo :) a Twój synek ile ma dokładnie? :)
Pokaż wszystkie (2) ›