Wpisy użytkownika LeverDuSoleil z dnia 1 października 2012

Liczba wpisów: 2

leverdusoleil
 
Paznokcie pomalowane lakierem długotrwałym Maybelline Minicolorama,
nr 96 Party Blue

Lubię te lakiery, mam jeszcze parę innych kolorków z tej serii, według mnie są dobrej jakości, a i cenę mają korzystną ;)

5 493.jpg
Pokaż wszystkie (3) ›
 

leverdusoleil
 
Pokażę Wam pewien wynalazek, który odkryłam jakiś już dłuższy czas temu podczas wizyty na manicure. Otóż pani, która malowała mi paznokcie używała tego cudeńka do korekty pomalowanego paznokcia. Wiecie jak to jest podczas malowania, a to się wyjedzie lakierem poza paznokieć, a to skórkę się przypadkowo pomaluje, tu coś krzywo wyjdzie, a tym flamastrem wszystko można profesjonalnie skorygować :D Trochę wtedy naszukałam się po sklepach, ale w końcu znalazłam ... KOREKTOR DO LAKIERU DO PAZNOKCI !!!

Ja znalazłam dokładnie taki (powiększamy obrazek):

5 514.jpg


Ewa Schmitt, korektor do lakieru do paznokci bezacetonowy, 3 ml, kosztuje ok. 20 zł, ale mam go już naprawdę długo, coś ponad rok :)

A wygląda to tak, że z jednego końca jest flamaster ze ściętą końcówką, którą koryguje się pomalowane paznokcie, z drugiego końca znajdują się ukryte 3 zapasowe końcówki (gdyż są one wymienne - jeśli ta końcówka, której używamy będzie już mocno zabrudzona lakierami, zużyje się, wtedy końcówkę wymieniamy na nową).

5 517.jpg


Dodatkowo preparat nie wysusza skórek i zawiera olejek roślinny z jojoby.

Ja jestem z tego produktu bardzo bardzo zadowolona :)
  • awatar Wiedźma1: Muszę tez coś takiego sobie kupić;)
  • awatar LeverDuSoleil: @Wiedźma1: polecam :) nie maluję paznokci u kosmetyczki odkąd mam ten korektor :p
Pokaż wszystkie (2) ›